top of page

תטא הילינג

תטא הילינג

זוהי שיטת ריפוי יוצאת דופן בעוצמתה ובפשטותה.
השיטה פותחה על-ידי ויאנה סטייבל מאיידהו, ארצות-הברית,
והיא נפוצה כיום בכל העולם.


מאות אלפים של מטפלים בכל העולם, מדברים בעד השיטה.

 

במרכז ניתן לקבל טיפולים כמו גם ללמוד ולרכוש את הכלים

ואפילו לקבל תעודת הסמכה רשמית ומקורית.

 

אם חשבנו פעם, שדברים נפלאים צריכים להיות עמוקים ומורכבים,
או לחילופין, שלא ייתכן שמשהו פשוט באמת יעבוד בצורה מופלאה,
כשהגענו לקורס תטא הילינג, אמונה זו התנפצה לחלוטין.


כשלמדנו והתחלנו לטפל בתטא הילינג,

נדהמנו לגלות שיטה, פשוטה, מדוייקת,

שמאפשרת לכל אדם, להתחבר ולתרגל.

 

כבר מהיום הראשון (!) ראינו תוצאות יוצאות דופן:

 • התחלנו להגשים דברים בחיי היום-יום שלנו, עבור עצמנו.

 

 • שילבנו את השיטה כחלק מהאימון שלנו וראינו תוצאות מיידיות אצל

       הלקוחות שלנו וכמובן שתהליך האימון התקצר בצורה משמעותית.

 

 • התחלנו לטפל בכל מי שרק רצה, והפתענו את עצמנו שוב ושוב.


בעזרת תטא הילינג:

 • אפשר לטפל ולרפא את עצמנו ואחרים,

 • אפשר להגשים דברים חומריים בקלות,

 • אפשר לזמן את בני הזוג שמתאימים לנו,

 • אפשר לשחרר ולהחליף דפוסים, אמונות והרגלים,

 

כיום אנחנו גם מטפלים וגם מסמיכים מטפלים בקורסים שונים מבית תטא הילינג.

הכל באישור ובפיקוח מלא של מכון התטא הילינג העולמי.

 

התעודות שאנו מנפיקים, מוכרות בכל העולם.

 

חשוב לציין ששיטת תטא הילינג משתלבת גם עם שיטות טיפול אחרות.

 

כיום, אנו מעבירים במרכז מספר קורסים:

 

 • קורס יסוד בתטא הילינג:

הקורס מעביר את יסודות התטא הילינג ויסודות הריפוי בתטא הילינג ומסמיך את בוגריו כמטפלים בתטא הילינג. הקורס, במתכונת זהה בכל העולם, נמשך שלושה ימים, כ-8 שעות ביום. בסיום הקורס, מקבלים הבוגרים, תעודת מטפל בוגר קורס יסוד בתטא הילינג. התעודה בין-לאומית ומונפקת בארצות הברית, במכון העולמי לתטא הילינג.

 

 • קורס מתקדם בתטא הילינג:

מיועד לבוגרי קורס היסוד בתטא הילינג. הקורס מעמיק את עבודת התטא הילינג ואת יכולות הריפוי. הקורס נמשך שלושה ימים, כ-8 שעות ביום. בסיום הקורס, מקבלים הבוגרים, תעודת מטפל בוגר קורס מתקדם בתטא הילינג. התעודה בין-לאומית ומונפקת בארצות הברית. הקורס מיועד לבוגרי קורס יסוד בלבד.

 

 • קורס הגשמה ושפע:

בתטא הילינג, הרעיון העומד מאחורי המושג ‘הגשמה’ (Manifesting) הוא האמונה שניתן לברוא דברים אל תוך העולם הגשמי דרך שימוש ביכולתו של אנרגיית הבריאה (בורא כל שישנו). כל הצהרה, מחשבה או פעולה שלנו, משתקפת באמצעות מה שאנו מגשימים בחיינו. כל החלטה שאנו מקבלים היא תמונת ראי של מה שבחרנו לברוא. למחשבות ולאמירות שלנו ישנה השפעה ישירה על ההגשמות שלנו הגורמת לנו נזק או תועלת. למשל, אם כל הזמן נאמר שאנו עניים, כך נהיה. אם נאמר ונחשוב בעקביות שיש לנו שפע כלכלי, כך יהיה. לפיכך, ישנה חשיבות עליונה להיות בהלך מחשבה חיובי בכל זמן. בעת קבלת ההחלטה לגבי ההגשמות שאנו רוצים בחיינו, האתגר הגדול ביותר הוא להחליט מהו הדבר שאנו באמת רוצים. אנשים רבים אינם יודעים מה הם רוצים, ולכן לעולם אינם יוצרים זאת. אחרים מאמינים שהם מובלים על ידי החיים ושהחיים מנהלים אותם. אנשים אלו “הולכים עם הזרם” וממתינים לראות מה יקרה. האמת היא שאנו יוצרים את המציאות שלנו ושאפשרי להגשים את הטוב ביותר שיש לעולם להציע, אך עלינו להחליט תחילה מהו הדבר שאנו רוצים. בנוסף, יש לנו אמונות וחסמים שונים המונעים מאיתנו לדעת מה בדיוק אנו רוצים ולהגשים את מה שאנו רוצים.
בקורס מתמקדים בשני נושאים: 1. מציאת החסמים ושחרורם. 2. אימון מחדש של צורת החשיבה לתמיכה בהגשמה ויצירת שפע בחיינו.
בסיום הקורס, מקבלים הבוגרים, תעודה סיום קורס. תעודה בין-לאומית שמונפקת במכון העולמי שבארצות הברית. הקורס מיועד לבוגרי קורס מתקדמים בלבד.

 

 • קורס ריינבו צ’ילדרן:

זהו קורס יוצא דופן שפותח עבור ילדים ועבור הילד שבנו, המבוגרים. מטרת הקורס היא קודם כל לתת לגיטימציה ליכולות האינטואיטיביות והאמפתיות שילדים ומבוגרים מגלים בעצמם. יכולות, שלרוב, נתקלות בהתנגדות ונדחקות הצידה. ובהמשך, ללמד כיצד להשתמש באותן יכולות בצורה מדויקת ומאוזנת וללא חשש וכיצד לתרגל ולהעמיק יכולות אלו לטובתנו ולטובת הילדים. ילדים רבים נתקלים במצבי רוח שונים, בלי להבין מה ואיך זה קרה. למשל, ילד יוצא מביתו עליז ושמח, מגיע לכיתה ופתאום מצב רוחו מתחלף בן-רגע וכל זה בלי להבין לאן הלכה כל השמחה. כאשר הילד ילמד בקורס שהוא מושפע מהסביבה ושיש לו את היכולת לזהות את זה ולהרחיק את זה ממנו, הוא יְפַתח חמלה וסבלנות לעצמו וגם יוכל להמשיך ולהיות שמח במשך כל היום.
בקורס לומדים את יסודות התטא הילינג והריפוי ונחשפים לתרגילים ומשחקים מרתקים שמפתחים את היכולות האינטואיטיביות שלנו. כל זה קורה באמצעות לימוד והתנסות חווייתית ב-16 נושאים שונים כמו קריאת מחשבות, ריפוי, סריקה, פיתוח אמפתיה (ללא הזדהות), עבודה עם קריסטלים, הקשבה לטבע ואפילו הזזת חפצים בכוח המחשבה. זהו קורס מהנה וחוויתי מאוד.

הקורס מיועד לילדים מגיל 10 ומעלה ולכל אדם מבוגר שרוצה לגלות או לשמר את הילד שבו. הקורס מומלץ מאוד גם למטפלים שרוצים לפתח ולהעמיק את יכולות הראיה האינטואיטיבית. הקורס מועבר במספר מתכונות שונות, לעתים ברצף ולעתים כחוג שבועי. אורכו הכולל כ-30 שעות. חלק מהקורסים מעורבים – הורים וילדים, חלקם לילדים בלבד וחלקם מועברים למטפלים, וזאת כדי לשמור על אחידות מסוימת של הקבוצה.
בסיום הקורס, מקבלים הבוגרים, תעודה בין-לאומית. שימו לב!! קורס זה אינו מסמיך מטפלים, אם כי בסיומו תוכלו לטפל בעצמכם בקלות.

טיפול תטא הילינג
בוגרי קורס תטא הילינג
תטא הילינג. קורסים וטיפולים
bottom of page