top of page

אקסס בארס

לרכישת מוצרי אקסס

בחנות אקסס העולמית

מנחה מוסמך אקסס בארס
מנחה אקסס בארס ותהליכי גוף
טיפול אקסס בארס לילדים
קורס אקסס בארס

    אקסס בארס

 

הקליקו כאן לקריאת ראיון בעברית עם מייסדי השיטה

 

  • מהו אקסס בארס וכיצד זה עובד?

בארס הוא טיפול שבמהלכו נוגעים קלות ב-32 נקודות שונות בראש שנבחרו על-מנת לשחרר מחשבות, אמונות, ביקורת, שיפוטיות ונקודות מבט שנצברו מאז נולדנו ואף לפני כן, ובעצם לשחרר את כל הדברים, בנו, שמונעים התקדמות או תוקעים אותנו מלהשיג מה שאנחנו רוצים ולהיות מי שאנחנו רוצים.

כאשר נוגעים בנקודות בארס, אנחנו פורקים את האנרגיה של אותם תוכנות שממוקמות בצמתים של המערכת העצבית שלנו. כתוצאה מכך מרגישים קלילים יותר ומלאי אנרגיה. הרבה מטופלים, מדווחים שהם חשים יותר מקום בראש, משהו התרווח להם. כיצד עוד יכול להיות יותר טוב מזה?

32 הנקודות משוייכות לתחומי גוף וחיים שונים כמו – גוף, השמנה, שליטה, יצירתיות, כסף, רוגע, הנאה, סקס, בריאות,  כוח, תקשורת, מתח, כעס ועוד. נקודות אלה אוגרות מרכיבים אלקטרו-מגנטיים של מחשבות, רעיונות, גישה, החלטות, תפיסות ואמונות שאי-פעם עברו בנו לגבי נושא כלשהו. ככל שנאגרים יותר מטענים, כך קטן הסיכוי לחולל שינוי. כאשר פורקים את המטענים, באמצעות מגע קל, נוכל לבצע שינויים חיוביים בחיינו, בפחות מאמץ וזמן, וביתר קלות.

 

  • מה קורה בזמן טיפול?

טיפול אקסס בארס הוא תהליך נינוח, נעים, ומאוד מרגיע. כל מה שהמטופל נדרש הוא לדאוג שיהיה לו נוח ואז, להתמסר לטיפול ולקבל. כמה קל זה יכול להיות?

לרוב, שוכבים על גבי מיטת טיפול, בלבוש מלא וללא נעליים, שכיבה על הגב, ותוך כדי כך מתבצעת נגיעה באמצעות ידי המטפל בסדרה של נקודות בראש, עד שנוגעים בכל 32 הנקודות. נגיעה, בכל אחת מהנקודות, מתבצעת למשך מספר דקות. משך הטיפול יכול לנוע בין 50 דקות לשעה וחצי. נגיעה במספר נקודות בו זמנית, מנקה גם את ההיבטים של ההקשרים, בין התחומים של אותן הנקודות. דבר אשר מעצים את פעולת הניקוי.

 

  • מהן התצאות האפשריות של טיפול בארס?

אחרי למעלה מ-20 שנות נסיון בעולם, הבארס נמצא כמסייע לאנשים לעשות שינוי משמעותי בתחומי החיים והגוף וביניהם בריאות, כאבים, כלכלה, יחסים, מתח, קריירה, זוגיות, רגשות, בטחון עצמי, חופש, אנרגטִיות ועוד.

 

  • למי זה מתאים ולאיזו מטרה?

טיפול אקסס בארס מתאים לכל גיל ולכל מצב. זהו טיפול שאינו מזיק בשום מצב וניתן לטפל בו מתינוקות ועד גיל הזיקנה. הוא מתאים לנשים בכל שלבי ההריון, לאנשים עם מחלות שונות בכל שלביהן, לאנשים שמטופלים במקביל בכל טיפול קונבנציונלי ו/או אלטרנטיבי אחר, ולאנשים בכל מצב נפשי או רגשי.

 

  • מהן תופעות הלוואי של הטיפול?

כמו בכל טיפול אנרגטי אחר, גם בטיפול בארס, במהלכו ומעט לאחריו, יכולות להיות תופעות קלות של כאבי ראש קלים, עייפות, עירנות, תחושות שונות בגוף והופעה של רגשות שונים משמחה ועד עצב. כל זה כתוצאה מדברים שיכולים לעלות כמחשבות או זכרונות במהלך הטיפול עצמו. אף אחת מתופעות הלוואי אינה שונה מתופעות קלות שהמטופל חווה בחיי היום-יום. מותר לנהוג ולעשות כל פעילות, לאחר הטיפול. ברוב הגדול של הטיפולים יהיו תופעות חיוביות וכייפיות, שהרי בעיקר שחררנו והורדנו מעלינו עומסים.

 

  • מהו מספר הטיפולים המומלץ?

כבר אחרי הטיפול הראשון, נוכל לחוות ולהרגיש שמשהו טוב קרה, גם אם לא תמיד נוכל לשים את האצבע בדיוק על מה שקרה וגם אם לא תמיד נדע לקשר בין תוצאות במציאות לבין הטיפול עצמו. אולם, מנסיון של למעלה מ-20 שנה בעולם ועל-פי המלצתו של גארי דאגלס (מפתח השיטה), מומלץ לקבל סדרה של כשמונה עד עשרה טיפולים במרווחים של מספר ימים עד שבוע. לאחר מכן, תהיה התחושה של התחדשות ולעתים אף ‘לידה מחדש’ ויהיה שחרור עמוק של מרבית המחסומים וההרגלים שהכרנו עד כה.

 

  • כמה זה עולה לי?

לקבלת מחיר לטיפול אקסס בארס אנא צרו קשר.

 

לכל פנייה לפרטים נוספים, לקביעת טיפול או לבירור אודות אקסס בארס:

ניתן ליצור קשר בעמוד צור קשר או בטלפון 052-6950957 – יריב.

 

ט.ל.ח

 

הנה סרטון קצר שעונה על השאלה מהו קורס אקסס בארס:

  ליצירת קשר וקבלת פרטים:
bottom of page